amacımız; farkımızı ve farkınızı göstermektir.

KURUMSAL

Güneyli Özel Sağlık Hizmetleri, 2004 yılında kurulmuş ve bölgemizde tüm sağlık kuruluşlarının ihtiyaçları için vazgeçilmez bir çözüm ortağı olmuştur. Faaliyet alanı Diagnostik, Moleküler&Genetik , Medikal Cihazlar, Biyogüvenlik cihazları ve Biyoteknoloji olan firmamız aynı zamanda Emzirme çözümleri ve danışmanlık hizmeti vermekte kurulduğu zamandan bu yana tüm Dünyada kullanılan kaliteli ve teknolojik ürünleri sağlık sektörünün hizmetine sunmuş ve uzman kadrosu ile müşterilerine satış sonrası gerekli hizmeti ve desteği en iyi şekilde vermeyi prensip edinmiştir.

 

Vizyonumuz

Şirketimiz, insan sağlığını her şeyin üzerinde görür. , gelişen teknolojiyi takip ederek doktorlarımız ve hastalarımız için en iyi ürünleri sunmayı amaçlayan bir etik anlayışa sahiptir. Satış sonrası iyi hizmet ve kayıtsız müşteri memnuniyeti vazgeçilmez hedefimizdir.

 

Misyonumuz

Şirketimiz, bir kurum olarak saygın ve güvenilir olmanın iş hayatında çok önemli olduğunun bilincinde olarak, iş kalitesinin ve yüksek hizmet seviyesinin sürdürülebilir ve ölçülebilir olmasını temel hedef olarak koymuştur.

 

Ana Değerlerimiz;


Dürüstlük: Tüm faaliyetlerinde, devlete, müşteriye, çalışanına, iş ortağına, daima dürüst davranmak,

Öncelik Müşterinin: Müşteriye kaliteli ve zamanında hizmet sunmak ve müşteri isteklerini öncelikle yerine getirmek,

Çalışanlarını Gözetmek: Her koşulda çalışanlarının değerini bilmek ve haklarını korumak,

Her koşulda kalite: Kaliteyi daima ön planda tutmak, müşteriye her zaman daha iyi hizmet vermeye çalışmak,

Kurumsallaşma: Tüm faaliyetlerini ölçülebilir, denetlenebilir, kontrol edilebilir esnek bir sistem içerisinde sürdürmek,

Takım çalışması: Birlik olmanın güç kazandırdığının bilincinde olmak ve anlaşmazlıkları kolayca çözmektir.